PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635422}

Przyczajony

Hidden
6,7 158
ocen
6,7 10 1 158
Przyczajony
powrót do forum serialu Przyczajony

Harry Venn zostaje poproszony przez tajemniczą Ginę Hawkes, aby znalazł zaginionego świadka potwierdzającego alibi jej klienta. Harry zostaje wciągnięty do śledztwa w sprawie śmierci swojego brata (sprzed 20 lat). Bardzo szybko okazuje się, że trafia na zawiłą konspirację sięgającą aż do serca brytyjskiego rządu. (xvidasd) Polecam

ocenił(a) serial na 8
camtra_2

Serial naprawdę doskonały Ci angole to jednak potrafią.....

ocenił(a) serial na 6
big

Co ci Angole potrafią bo nie rozumiem? Ten serial byłby godny polecenia, gdyby nie zakończenie, a właściwie jego zupełny brak. Nie dowiedzieliśmy się zupełnie nic. Co miało z tym wszystkim wspólnego morderstwo sprzed 20 lat, w którym brał udział główny bohater i o którym było tyle mowy przez cały czas. Kto zabił i dlaczego rodziców Niny, również tego się nie dowiedzieliśmy. Co się stało z Elspeth? Wszyscy jej wspólnicy zginęli, a o niej zupełnie zapomniano. Kto stał za Markem, bratem naszego głównego bohatera. Wszyscy sądzili, że nie żyje a tu chłopina pojawił się nagle bez żadnego wyjaśnienia. I po co był ten zamach na premiera i cała ta afera tego też się nie dowiedzieliśmy. Ten serial to strata czasu i zawód na całego no chyba że ktoś lubi oglądać coś bez sensownego zakończenia to wtedy proszę bardzo. A potencjał miał spory bo generalnie odcinki były w miarę emocjonujące, ale niestety nigdzie nas ta cała historia nie zaprowadziła.

ocenił(a) serial na 7
delta1908

Wszystko było wyjaśnione w filmie,musiało to umknąć twojej uwadze.

ocenił(a) serial na 6
jacpod

Trochę czasu minęło, więc i tak już sobie nie przypomnę, a oglądać od nowa nie planuję. Popatrzyłem po różnych innych forach i tam odczucia są dość podobne do moich, czyli zero wyjaśnień. Jeśli jednak masz ochotę rozwinąć temat przytaczając argumenty na poparcie swojej tezy o tym, że nieuważnie oglądałem, to będę wdzięczny.

ocenił(a) serial na 7
delta1908

Mój wpis powstał tuż po obejrzeniu filmu,ty oglądałeś ponad rok temu,więc tak czy siak musisz polegać na mojej relacji.Moim wpisem zachęcam cię do ponownego obejrzenia,nic więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones